Merhaba arkadaşlar geçen pazar günü şiddetli yağmurlardan dolayı ertelediğimiz gezimizi bu Pazar gerçekleştireceğiz.Hava bu haftasonu çok güzel,keyifli bir gezi bizleri bekliyor.
Gezi listemizi tekrar güncelliyoruz lütfen gelmek isteyenler bize tekrar ulaşırlarsa seviniriz.
 
KOVADA GÖLÜ – BAYRAK TEPE- SAKLI KÖY EVLERİ FOTOĞRAF GEZİSİ – 23 ARALIK 2018 PAZAR 07.00
 
Merhaba arkadaşlar yine çok güzel rotaların olduğu yepyeni bir fotoğraf gezisi ile sizlerle birlikte olacağız.İlk durağımız Isparta Karaca ören baraj gölü içinde yer alan bayrak tepe olacak,şansımız varsa sisler içinde muhteşem bir manzara bizleri bekliyor olacak,ardından baraj gölü kıyısında bulunan saklı köy evlerine doğru yola çıkacağız,yansımalar ve eşsiz göl manzarası eşliğinde fotoğraflarımızı çekeceğiz.Buradan sonra öğle yemeği için yola çıkacağız,yemekten sonra Kovada Gölü Milli Parkı gezimizin son durağı olacak.Şiddetli yağmurlardan sonra dökülen yapraklar sonrasında kovada gölü, başka bir manzarayı bizlere sunacak. Aynı zamanda birçok kuş çeşidine ev sahipliği yapan milli parkta bir de müze bulunuyor.Kısacası harika bir yer ve muhteşem bir gezi bizleri bekliyor.
 
Gezimiz 07.00 Anfok’tan başlayacak ve sırasıyla yol güzergahı üzerinden sizleri alarak yolculuğumuza devam edeceğiz Anfok-B.onat.D.garajı-Mark Antalya-100.yıl-stadyum-meltem-adliye-erasta-özdilek-çallı kavşağı-çevre yolu-tedaş-hava alanı yolu üzerinden binmek isteyenlerin bizlere binecekleri yerleri söylemeleri gerekiyor. Gezimiz, 9448 belge no’lu NICE TRAVEL SEYAHAT ACENTASI ile gerçekleşecektir.
 
Gezi maliyetimiz 95 TL’dır… GEZİYE DAHİL OLAN HİZMETLER : *Sabah kahvaltısı
*Öğle yemeği
*Rehberlik hizmeti
*Ulaşım
 
Adres: Yeşilbahçe Mahallesi 1457 Sokak Kamaç B Apt.No:10/A Muratpaşa / Antalya
Telefon: 0 242 242 03 82 / 0 538 068 51 15

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir