Merhaba arkadaşlar bu hafta çok başarılı bir fotoğraf sanatçısı konuğumuz olacak,çoğunuz onun ismini biliyor ve takip ediyor.Kendine has bir tarzı olan Özgür Donmaz 26 Şubat Salı günü saat 19.30’da ” New York New York ” isimli fotoğraf sunumu ile ANFOK’ta olacak.
Bu sunum ücretsiz ve herkese açıktır.
Özgür Donmaz’a davetimizi kırmadığı için çok teşekkür ediyoruz.
Bu fotoğraf dolu akşam’da görüşmek dileğiyle…
 
Özgür Donmaz hakkında ;
 
Özgür Donmaz, 1981’de Erzincan’da dünyaya gelmiştir. 11 yaşında annesinin kendisine aldığı fotoğraf makinesi ile fotoğrafın büyülü dünyasına merhaba demiş oldu. İlk gençlik döneminden sonraki yıllarda fotoğraf, giderek onun yaşam tarzı haline geldi.
Akdeniz Üniversitesi Turizm İşl. mezunudur. Okul yıllarından itibaren katıldığı ulusal ve uluslararası pek çok fotoğraf yarışmasında ödüller almış, bir çok kişisel gösteri ve karma sergiye katılmış ve fotoğraf eğitimleri de düzenlemiştir. Bir dönem Anfad’da (Antalya Fotoğraf Ve Sinema Amatörleri Derneği) yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlenmiştir.
2004-2008 yılları arasında Hürriyet Gazetesi ve Anadolu Ajansı’nda foto muhabirliği yapmıştır. Fotoğraf sanatıyla uğraşmasının yanısıra profesyonel tanıtım fotoğrafçılığı yapmakta ve 2008’den bu yana uluslararası stok fotoğraf sitelerinden Getty Image ile çalışmaktadır…
Çalışmalarına kendi kurduğu Özgür Donmaz Fotoğraf Atölyesi’nde devam etmektedir.
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir