Ücretsiz fotoğraf danışmanlığı hizmetimiz ile doğru çözümlere daha yakınsınız…

Ürün çekimlerinden kataloglara, kongre ve fuar fotoğrafçılığından basın çekimlerine kadar firmanızın ihtiyaçlarına uygun detayları düşünen profesyonel ekibimiz ile kişisel ve kurumsal çekimler yapmanın önemini fark edecek, ürün ve hizmetlerinizi farklı kollardan tanıtacak, organizasyonlarınızı ölümsüzleştireceksiniz.

Ücretsiz fotoğraf danışmanlığı ile çekim analizleri yapılır, sektörel çözümler ile farkındalık yaratacak projeler hazırlanır.

Firma ve kişi ziyaretleri

Fotoğraf çekimleri için bilgilendirme taleplerinde, firma ve kişi ziyaretleri yaparak çekim süreçleri hakkında fotoğraf danışmanlığı yapıyoruz.

Çekim teknik danışmanlığı

Firma ve kişi ihtiyaçlarına uygun teknik çözümler belirleyerek özel çekim senaryosunu hazırlıyor. Fotoğraf danışmanlığı sayesinde, farkındalık yaratacak özgün projeler üretiyoruz.

Tanıtım ve reklam danışmanlığı

Tamamlanan çekimlerin tanıtım ve reklam araçlarında nasıl kullanılması gerektiği ve stratejik taktikler hakkında firma ve kişiyi yönlendiriyoruz…

ÇEKİM TÜRLERİ

Kurumsal Çekimler

Kurumsal, Katalog, Ürün, Reklam, Kongre ve Fuar, Basın, Açılış ve Etkinlik, Mekan ve Mimari, Web Site Fotoğraf çekim hizmetleri.

Tanıtımın Yeni Yüzü: Kurumsal Fotoğrafçılık

 Firmanıza kurumsal bakış açısı kazandırın! Ürün, katalog, reklam, kongre ve fuar, basın, açılış ve etkinlik, mimari çekimler ve web site fotoğrafçılığı ile farkındalık oluşturun.
Firmanızın kurumsal kimliğini tamamlayacak, tanıtım ve pazarlama alanlarında kullanılacak, şirket yüzünü oluşturacak profesyonel fotoğraf çekimi hizmetimizden yararlanın.

  • Alanında uzman fotoğrafçılar
  • Son teknoloji ekipmanlar
  • Kurumsal bakış açısı
  • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti

Örnek fotoğraflar

Katalog Çekimleri

Akılda kalıcı bir marka olmanın yolu katalog çekimleri! Yüksek baskı kalitesinde ürün ve hizmet çekimleri ile farkındalık yaratacaksınız.

Ürün Çekimleri

Reklam Çekimleri

7/24 tanıtım yapmanızı sağlayacak, farklı ve ilgi uyandırıcı, firma ismini akıllara kazıyan, basılı ve yayın reklam çekimleri ile fark yaratın.

Kongre – Fuar Çekimleri

İnşaattan turizme, tekstilden elektroniğe; yıl boyu katıldığınız kongre ve fuarları profesyonel fotoğrafçılık ile referanslarınız arasına alın.

Açık Hava Çekimleri

Konser ve Festival Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı ve Havadan Çekim hizmetleri.

Basın Çekimleri

Televizyon, dergi ve gazeteler ile web sitelerinde yer alacak basın çekimleri ile marka gücünüzü yansıtın, yaşatın.

Açılış – Etkinlik Çekimleri

Tekstilden turizme, eğlence sektöründen otomotive kadar açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı kurumsal kimliğinizi profesyonelce yansıtmanızı sağlıyor.

Konsept Çekimler

Moda Fotoğrafçılığı, Yiyecek ve İçecek Çekimleri, Still Life çekimleri

Özel Çekimler

En Mutlu Anlar Ölümsüzleşiyor…

Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz anları sonsuz kılın! Düğün, hamilelik ve doğum, nişan, sünnet, doğum günü, mezuniyet ve portre fotoğrafçılığı ile farklı bir deneyim yaşayın.Önemli günlerinizi ölümsüz kılacak, aile albümlerinizi süsleyecek, sizi sıradanlıktan ve amatörlükten kurtaracak profesyonel fotoğraf çekimi hizmetimizden yararlanın.

Düğün Fotoğrafçılığı

Hayatınızın en özel anlarını, profesyonel ellerden çıkan bir sanat ürünü haline getiriyoruz…

Hamilelik ve Doğum Fotoğrafçılığı

Anne ve baba adaylarının en mutlu anları, bebeğin dünyaya merhaba dediği ilk saniyeler doğum fotoğrafçılığı ile anlamlanıyor.

Nişan Fotoğrafçılığı

Ömür boyu sürecek bir beraberliğe attığınız ilk adımı profesyonel fotoğrafçılık hizmetimiz ile daha anlamlı ve farklı kılın.

Sünnet Fotoğrafçılığı

Çocuğunuzun bireysel portre çekimlerinden aile ile birlikte yer aldığı hatıra fotoğraflarına kadar uzman fotoğrafçılık hizmeti.

Doğum Günü Fotoğrafçılığı

Bebeklerinizin ilk yaşı, çocuklarınızın gençliğe adımları, arkadaşlarınızın en mutlu günü yaratıcı ve ilgi çekici karelere sığdırılıyor.

Mezuniyet Fotoğrafçılığı

Çocuklarınızla gurur duyacağınız anlar fotoğraf karelerinde… Yeni bir hayata attıkları adımları profesyonel çekimler ile ölümsüzleştirin.

Aile Fotoğrafçılığı

Baktıkça içinizi ısıtacak, sizi “o günlere” götürecek aile fotoğrafları… Aile albümlerinizi profesyonel fotoğraflar süslesin.

Portre Fotoğrafçılığı

Bir bakış, bir mimik yüzlerce sözden daha etkileyicidir… Portre çekimleri ile hikayenizi anlatın, hedefi tam 12’den vurun!

Çiftlere Özel Fotoğrafçılık

Sevgilinize eşsiz bir armağan hazırlamanızı sağlayan fotoğrafçı ekibimiz ile çekimler yaparak kişisel albümünüzü oluşturacaksınız.

Açık Hava Çekimleri

Akıllara Kazınan Kareler…

Dış mekan çekimleri ile “O An”ı oluşturan kareleri yakalayacağız! Konser, festival ve etkinlik fotoğrafçılığı  bizlere yaratıcı bir deneyim yaşama şansı sunuyor.Eğlenceli organizasyonları, geleneksel festivalleri ve aktiviteleri kalıcı kılmak; kentlerin hikayelerini etkileyici karelere sığdırmak, bölge tanıtımları yapmak için profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerimizden yararlanın.

Konsept Çekimler

Fark Yaratan Projeler…

Ürün ve hizmetlerinizin bir hikayesi olsun… Konseptli moda çekimleri, yiyecek-içecek çekimi, still life ve sualtı fotoğrafçılığı ile etkileyici karelere sahip olacaksınız.Yeni sezon ürünlerinizi sergilemek, markanızı binlerce kişiye ulaştırmak, kataloglarınızda kaliteli görseller elde etmek, satış ve pazarlama gelirlerinizi artırmak için profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerinden yararlanın.

Moda Çekimi

Çarpıcı ve merak uyandırıcı, ekol ve stili olan moda çekimleri ile markanızı en etkili yollarla hedef kitlenize ulaştıracaksınız.

Yiyecek İçecek Çekimi

İştah kabartan yiyecek ve içecek fotoğrafları ile restoranlarınızı, cafe ve barlarınızı yeni ve farklı bakış açıları ile tanıtacaksınız.

Still Life Çekimi

Detayların gücünden yararlanmak, sıradanlıktan kurtulmak ve marka kimliğinizi oluşturmak için still life fotoğraflar çektirin…

 

One Response to Profesyonel Fotoğraf Hizmetleri
  1. merhaba ben model ajansına başvuru yapacağım . kişisel güzel katalog resmi gibi resimler çektirmek istiyorum . fiyat istiyorum . antalyadayım


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir