Kulüp Üyeliği

ÜYE KAYIT KOŞULLARI

 1. Antalya Fotoğraf Kulübü – Anfok’a üye olmak isteyenlerin üye kayıt formunu eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir. [gview file=”http://www.anfok.com/wp-content/uploads/2016/12/ÜYE-KAYIT-FORMU.docx” save=”1″]
 2. Anfok Üye kayıt Formunu doldurduktan sonra aykutsariyildiz@gmail.com adresine fotoğraflı bir şekilde göndermeniz ya da kulübe gelerek teslim etmeniz gerekmektedir.
 3. Yeni üyelerimizden yılın hangi ayında üye olduğuna bakılmaksızın yıl içinde yapılacak ortak giderlere katkı payının tamamı alınmaktadır.Devam eden üyelikler için her yıl ocak ayının ilk haftası olarak düzenlenmiştir.
 4. Üyelik başvuruları Antalya Fotoğraf Kulübü – Anfok Yönetimi tarafından incelenecek ve başvurunuzdan itibaren en geç 3 iş günü içerisinde üyeliğinizin kabul edilip edilmediği hakkında size bilgi verilecektir.
 5. Üyeliğinizin onaylanması durumunda yıllık katkı payınızı bildirilen banka hesabına veya kulüp merkezine en geç 3 işgünü içinde yatırmanız gerekmektedir.
 6. Yıl içi ortak giderlere katkı payı hesaba yattıktan 10 iş günü içerisinde ANFOK ÜYE KARTINIZ hazır olacaktır.Şehir dışındaki üyelerimize kartı posta yoluyla gönderilecektir.
 7. Yıl boyunca en az beş etkinliğe katılmayan üyelerimizin sonraki yıllarda üyeliklerinin devamını Antalya Fotoğraf Kulübü – Anfok yönetimi karar verecektir.
 8. Antalya Fotoğraf Kulübü – Anfok yönetimi gerekli gördüğü durumlarda üyelerimizin  ve Onursal Üyelerimizin üyeliklerine son verebilir. Bu durum üyeliğine son verilen üyemize e-posta yolu ile bildirilir.
 9. Üyelik başvurusu yapan adayların kendi portfolyolarından seçtiği 10 adet fotoğrafı 10X15 cm boyutunda, (300 dpi) aykutsariyildiz@gmail.comadresine göndermesi gerekmektedir.
 10. Antalya Fotoğraf Kulübü – Anfok üyelerinin yıl içi ortak giderlere katkı payı 100 TL’dir. 
 11. Gittikçe büyüyen ANFOK Ailemizde sizleride aramızda görmek dileğiyle…

 

ÜYELİK AVANTAJLARI

 1. Sayıları her geçen gün artan ANFOK Üye kartı indirim noktalarındanindirim hakkı.(üye kaydı yapıldıktan sonra üye kartı indirim noktaları listesi sizlere iletilecektir.)
 2. Yıl içinde yaptığımız Fotoğraf Gezilerimize indirimli olarak katılma hakkı.
 3. ANFOK’un düzenlediği  fotoğrafçılık eğitimleri ve açılan fotoğraf atölyelerinden indirimli yararlanma.
 4. Üyelere özel fotoğraf gezileri.
 5. Fotoğraf sunumlarını izleme imkânı.
 6. İsteyen üyelerimize fotoğraf sunumu yapma imkânı
 7. Üyelere özel foto kritikler.
 8.  shop.anfok.com/ e-ticaret sitemizde ANFOK üyelerine indirimler ve cazip fırsatlar.
 9. Anfok bünyesinde faaliyete geçen  Fotocafé‘de ücretsiz çay ve kahve imkanı.
 10. Antalya Fotoğraf Kulübü – Anfok tarafından hazırlanacak yayınlar üyelerimize ücretsiz olarak gönderilecektir.
 11. Anfok kulüp merkezindeki fotoğraf kütüphanesinden yararlanma hakkı…
 12. Anfok kulüp merkezinde bulunan fotoğraf stüdyosunu yönetimce belirlenen gün ve saatlerde ücretsiz kullanım hakkı.
 13. Anfok üyelerine 7/24 fotoğraf danışma hattı

Banka Hesap Numarası : – ıban no : TR45 0011 1000 0000 0063 8044 55